Rubriky:

Anglie

Drzý Alžířan inspiruje českou reprezentaci. Španělského obránce totálně znemožnil

16. prosince 2015 09:37 - Londýn

Pojď sem, kam jdeš… Tak gól přesně z této kategorie potopil fotbalisty Chelsea při jejich další marné snaze vzepřít se osudu a vybřednout z hluboké podzimní krize. A Češi by si ho měli pouštět stále dokola, aby uvěřili, že i španělské hvězdy mohou být k poražení. Trefa Rijáda Mahríze ze zázračně rozjetého Leicesteru vévodí přehledu pěti nejkrásnějších gólů 16. kola anglické Premier League.

 

Sport.cz s použitím ČTK/AP

Češi, dobře se koukejte! Větší inspiraci před cestou na evropský šampionát do Francie těžko dostanete. Španělé tam budou největším favoritem vaší skupiny a je důležité, abyste uvěřili, že i jejich hráči jsou z masa a kostí a čas od času také chybují.

VIDEA ze zápasů 16. kola Premier League
Leicester - Chelsea 2:1
Aston Villa - Arsenal 0:2
Liverpool - West Bromwich 2:2
Tottenham - Newcastle 1:2
Bournemouth - Manchester United 2:1
West Ham United - Stoke 0:0
Sunderland - Watford 0:1
Manchester City - Swansea 2:1
Crystal Palace - Southampton 1:0
Norwich - Everton 1:1

Tak jako César Azpilicueta z Chelsea, jehož Rijád Mahríz vystavil do role přihlížejícího. Drzý Alžířan poslal ve vápně obránce tam, pak zase zpátky, až ho obstřelil jako nepotřebný kůl v plotě a připsal si vítěznou trefu (2:1).

Zatímco Lišky dál senzačně vedou tabulku, Blues padají stále hlouběji a trčí jen bod nad sestupovým propadlištěm. A to jsou přitom obhájci titulu...

dos, Sport.cz

Zrušit


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..