Rubriky:

Anglie

Hvězda s květákem na hlavě v Anglii dál perlí, Spartě ji ale vyfoukli Novák s Kadlecem

16. prosince 2015 16:27 - Londýn

Marně se fotbalisté pražské Sparty dožadovali, aby jim los prvního jarního kola play off Evropské ligy přidělil Rudé ďábly. Místo do Manchesteru na Old Trafford se budou v únoru kodrcat do Krasnodaru. Mimo jiné diváci na Letné přijdou také o finesy Marouane Fellainiho, který oslňuje i v přehledu kuriozit a parádiček 16. kola Premier League.

 

Sport.cz s použitím Reuters

Říkají mu Květák, samozřejmě kvůli proslulému a pečlivě upravovanému účesu. Vytáhlý belgický středopolař Marouane Fellaini si dokonce po příchodu do Anglie postěžoval, že právě výstřední vzhled z něj dělá snadný terč pro rozhodčí, kteří ho trestají častěji a přísněji než jiné hráče.

VIDEA ze zápasů 16. kola Premier League
Leicester - Chelsea 2:1
Aston Villa - Arsenal 0:2
Liverpool - West Bromwich 2:2
Tottenham - Newcastle 1:2
Bournemouth - Manchester United 2:1
West Ham United - Stoke 0:0
Sunderland - Watford 0:1
Manchester City - Swansea 2:1
Crystal Palace - Southampton 1:0
Norwich - Everton 1:1

Pere se s tím ovšem statečně. Rudí ďáblové sice nečekaně podlehli 1:2 na hřišti nováčka z Bournemouthu, právě Fellaini však vstřelil jejich jediný gól a za vydařenou lahůdku, když si míč stáhl patičkou a obehrál zkoprnělého protihráče, se dostal také do hitparády kuriozit a parádiček kola.

Letenští zatím o rande s Fellainim a spol. přišli. Los totiž Manchester United přidělil dánskému Midtjyllandu, jehož dres obléká český reprezentant Filip Novák a přestupuje tam i exsparťan Václav Kadlec.

dos, Sport.cz

Zrušit


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..