Norwich - Aston Villa 2:0Kanárci se vymanili ze sestupových pozic

Fotbalisté Norwiche porazili v 19. kole anglické Premier League na vlastním stadiónu poslední Aston Villu 2:0 a dostal se z pásma sestupu.

Ilustrační fotografie.

Střetnutí mužstev, která se krčí na chvostu tabulky, vyšlo lépe Norwichi, přestože na úplném začátku byli aktivnější hosté. Po čtvrt hodině skvěle zasáhl Declan Rudd proti hlavičce Jordana Ayewa. Ve 24. minutě se dostal ke střele Howson a nekompromisní ranou otevřel skóre. Ke konci poločasu mohl skórovat Dorrans, ovšem nezakončil přesně.

Kanárci po změně stran pokračovali v nastaveném trendu prvního poločasu. Kontrolovali hru a v závěru přidali druhou branku zásluhou Wesleyho Hoolahana. V nastaveném čase mohl korigovat výsledek nejlepší střelec Villans Ayew, ale fantastickým zákrokem se blýskl gólman Rudd. Svěřenci trenéra Gardeho čekají na vítězství úctyhodných 18 zápasů.