Rubriky:

Anglie

Guardiola? Tituly v Barceloně a Bayernu by vyhrál i můj dědeček, tvrdí agent jedné z hvězd

13. ledna 2016 13:01 - Manchester

Příchod fotbalového trenéra Pepa Guardioly po letošní sezóně na lavičku Manchesteru City je takřka na spadnutí, velkou radost z něj však nemá agent Dimitri Seluk, mezi jehož svěřence patří i záložník Yaya Touré. Seluk dokonce pohrozil, že by reprezentant Pobřeží slonoviny mohl Citizens opustit.

 

Andrew Yates, Reuters

Na ostrovech mají Guardiolův příchod na Etihad Stadium za hotovou věc, ne všichni jsou ale z jeho budoucího angažmá nadšení a dokonce bagatelizují práci španělského kouče.

„Zajisté je dobrý trenér, ale tituly vyhrál v Barceloně a Bayernu Mnichov. Pravda je taková, že by to dokázal i můj dědeček. Jde o velké týmy se skvělými hráči," nebral si Seluk servítky a dodal: „Raději bych Pepa viděl, jak z osmého nebo devátého týmu v tabulce udělá šampióny."

Guardiola, tehdy ještě jako trenér Barcelony, prodal v roce 2010 Yayu Tourého do Manchesteru City. A Seluk si není jistý, zda by uznávaný kouč dvaatřicetiletého záložníka nepustil i podruhé do jiného mužstva. „Nevím, jaké má Guardiola plány, ale určité obavy samozřejmě máme, obzvlášť poté, co se stalo v Barceloně," dodal vlivný hráčský agent.

jis, Sport.cz

Zrušit


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..