Watford - Chelsea 0:0Chelsea na Sršně nevyzrála, ale její série trvá

Londýn

Fotbalisté Chelsea pod trenérem Guusem Hiddinkem stále neprohráli. V utkání 24. kola Premier League na půdě Watfordu Blues remizovali 0:0. Na dělbě bodů má největší zásluhu brankář domácích Gomes.

Watford držel s úřadujícím mistrem krok. Hostům se však nedařila kombinace a do gólových příležitostí se dostávali jen zřídka. Výrazně pomohl až příchod Hazarda, který vběhl na hřiště dvacet minut před závěrečným hvizdem.

Právě mladý Belgičan vypracoval první velkou příležitost, když zatáhl míč do vápna a zpětnou přihrávkou vybídl Ivanoviče ke skórování. Tomu radost reflexivním zákrokem pokazil Gomes. Brazilský brankář vychytal i dvě minuty před koncem Diega Costu, který svou hlavičkou mířil šikovně k tyči.

Chelsea drží pod Hiddinkem neporazitelnost, z pěti posledních zápasů se z výhry radovala ale jen dvakrát. Watford poskočil na devátou příčku.