Swansea - Crystal Palace 1:1Swansea bodovala počtvrté v řadě

Fotbalisté Swansea remizovali na vlastním stadiónu v rámci 25. kola anglické Premier League s Crystal Palacem 1:1 a bodovali počtvrté za sebou.

Domácím vyšel úvod. Už ve 13. minutě ukázal své kvality v zahrávání standardních situací Gylfi Sigurdsson, jehož přímý volný kop skončil za zády brankáře Hennesseyho. Připsal si tak pátou branku v šesti utkáních. Domácí mohli skóre navýšit, ale Ayew, ani Routledge nezakončili podle představ.

V úvodu druhého poločasu srovnal Scott Dann, který využil sklepnutí od Delaneyho. Otočit vývoj zápasu ve prospěch Eagles mohl Cabaye, jenže francouzský záložník těsně minul levou tyč. Labutě postupem času převzaly otěže. Byly aktivnější a soupeře dostávaly pod tlak. Ke konci se ještě vytáhl gólman hostů Hennessey, jenž zlikvidoval Sigurdssonův pokus, kterým zařídil dělbu bodů. Čtvrtý vzájemný zápas z posledních pět tak opět skončil remízou. Crystal Palace čeká na vítězství od 19. prosince.