Rubriky:

Anglie

Krok zpátky, Čech na Old Trafford po čase vypadl z hitparády

29. února 2016 06:49 - Praha

Je to k vzteku. V přímé bitvě o titul minule své Kanonýry posunul jen dva body za vedoucí Leicester. Jenže po porážce 2:3 na Old Trafford s Manchesterem United už Arsenal znovu ztrácí na lídra pět bodů. Petr Čech teprve podruhé z šesti posledních kol chybí v brankářské hitparádě, minule dvakrát po sobě obsadil druhé místo. Výběru pěti nejlepších zákroků 27. kola anglické Premier League vévodí Vito Mannone ze Sunderlandu.

 

Sport.cz s použitím Reuters

Další velká komplikace. Kanonýrům už uniká nejen vedoucí Leicester, ale také druhý Tottenham. To všechno kvůli těsné porážce na Old Trafford.

„Výhrou nad Leicesterem v minulém kole jsme udělali důležitý krok kupředu. Tentokrát, bohužel, krok zpátky. Nedá se nic dělat. Teď musíme vyhrát oba nejbližší zápasy," citují Petra Čecha jeho webové stránky.

Anglickou ligu čeká v týdnu vložené kolo. „Ve středu hrajeme se Swansea, v sobotu na Tottenhamu. Jediná naše šance je pokračovat v práci, vyhrávat a zkusit využít toho, když týmy před námi ztratí, abychom se jim přiblížili," uvědomuje si Čech.

Gólmanskou hitparádu obsadily převážně pohotové zákroky proti zakončení z malého vápna. Vitto Mannone je výjimkou. Mark Noble z West Hamu vypálil dalekonosnou ránu přesně pod břevno, brankář Sunderlandu ji ovšem konečky prstů vytěsnil do brankové konstrukce - a u porotců zvítězil.

dos, Sport.cz

Zrušit


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..