Aston Villa - Everton 1:3

Lukaku si znovu pochutnal na Villans, završil jasnou výhru

1. března 2016 22:42 - Londýn
(Aktualizováno: 1. března 2016 22:59)

Kanonýr Evertonu má na Aston Villu zkrátka spadeno. Romelu Lukaku dal ve čtyřech vzájemných duelech proti Villans hned pět branek! Jeho tým na hřišti soupeře zvítězil 3:1. Pro Toffees přitom šlo o začátek nové éry investora Farhada Moshiriho, jenž se od pátka dělí s Billem Kenwrightem o vedení liverpoolského klubu. Má smělé plány, v této sezóně však Everton pomýšlí hlavně na finiš v první polovině tabulky.

Těžko si hosté mohli přát lepší začátek. Mirallas přesně odcentroval a Mori se hlavou prosadil. Toffees tak již v 5. minutě vedli a náskok pak navýšil Lennon. Ústřední postavou Evertonu byl Mirallas, který v 61. minutě završil nezištnou přihrávkou svůj hattrick z asistencí a kanonýr Lukaku snadno poslal míč do sítě.

Teprve v 79. minutě přišel Robles o čisté konto. Gestede nedal přesnou hlavičkou brankáři žádnou šanci.