Aston Villa - Everton 1:3Lukaku si znovu pochutnal na Villans, završil jasnou výhru

Londýn

Kanonýr Evertonu má na Aston Villu zkrátka spadeno. Romelu Lukaku dal ve čtyřech vzájemných duelech proti Villans hned pět branek! Jeho tým na hřišti soupeře zvítězil 3:1. Pro Toffees přitom šlo o začátek nové éry investora Farhada Moshiriho, jenž se od pátka dělí s Billem Kenwrightem o vedení liverpoolského klubu. Má smělé plány, v této sezóně však Everton pomýšlí hlavně na finiš v první polovině tabulky.

Těžko si hosté mohli přát lepší začátek. Mirallas přesně odcentroval a Mori se hlavou prosadil. Toffees tak již v 5. minutě vedli a náskok pak navýšil Lennon. Ústřední postavou Evertonu byl Mirallas, který v 61. minutě završil nezištnou přihrávkou svůj hattrick z asistencí a kanonýr Lukaku snadno poslal míč do sítě.

Teprve v 79. minutě přišel Robles o čisté konto. Gestede nedal přesnou hlavičkou brankáři žádnou šanci.