Sunderland - Crystal Palace 2:2Sunderland zachránil remízu až v poslední minutě

Ani jeden z posledních sedmi týmů tabulky anglické ligy o víkendu nedokázal zvítězit. Pouze jeden z nich navíc uhrál alespoň bod. Přesto se manažer Sunderlandu Sam Allardyce nechal slyšet, že jeho tým musí v nejbližších dvou utkáních uhrát alespoň čtyři body. Nejprve narazil na Crystal Palace, který prožívá nejhorší časy v sezóně. Přesto domácí remízu 2:2 s ním zachránili až v poslední minutě.

První gól padl až v 36. minutě. Defoe se nelekl přesily soupeřů, přihrál a N'Doye ránou z voleje otevřel skóre. Crystal Palace se čtvrt hodiny po přestávce dočkal vyrovnání. Bolasie našel nabíhajícího Wickhama, který se zbavil obránce a skóroval. A jak už byl při chuti, šest minut poté Wickham skóre dokonce otočil.

Sunderlandu ovšem vyšlo střídání. V 80. minutě přišel na trávník Borini a o deset minut později stanovil konečný výsledek na 2:2.