Chelsea - Stoke 1:1Chelsea ztratila vítězství v nastavení

Fotbalisté Chelsea neudrželi jednogólový náskok a v rámci 29. kola anglické Premier League na Stamford Bridge jen remizovali 1:1 se Stoke. O výhru přišli v úplném závěru.

Chelsea pod Hiddinkem nadále neprohrával a stoupá výš, přestože jí chybí ikona obrany John Terry. Blues byli v prvním poločase aktivnější a v jeho závěru propálil po Matičově přihrávce Bertrand Traoré z dálky vše, co mu stálo v cestě, a poslal domácí zaslouženě do vedení.

Po přestávce převzali iniciativu hráči Stoke a po hodině hry mohl vyrovnat Shaqiri. Alpský Messi však na hranici pokutového území na gólmana Courtoise nevyzrál. Ofenzíva Potters s přibývajícím časem síla a v 85. minutě se hosté dočkali. Mame Diouf se dostal k odraženému míči a z blízka vyrovnal na 1:1. V nastavení zachránil Hiddinkovu neporazitelnost v PL Courtois, jenž fantastickým zákrokem zastavil pokus Bojana Krkiče. Oba soupeři si tak po třech výhrách v řadě připsali pouze bod.