Bournemouth - Swansea 3:2Bournemouth zvládl přestřelku se Swansea, rozhodl Cook

Bournemouth

Fotbalisté Bournemouthu porazili v sobotním utkání 30. kola Premier League doma Swansea 3:2 a připsali si třetí výhru v řadě. Rozhodující gól vsítil v 78. minutě stoper Cook.

Bournemouth začal lépe. Ve 37. minutě nezkrotil brankář Fabiaňski centr z pravé strany a dorážející Gradel měl už snadnou práci. Uběhly však pouze dvě minuty a bylo srovnáno. Pěknou individuální akci předvedl Barrow, jenž zakroutil balón přesně k tyči.

Po změně stran vrátil domácím vedení King, přesto Labutě opět dokázaly odpovědět. Sigurdsson si zpracoval míč v pokutovém území a nedal hostujícímu gólmanovi šanci.

Rozhodnutí padlo v 78. minutě. Domácí zahráli nakrátko rohový kop, Ritchie načechral balón do šestnáctky a stoper Cook hlavou rozvlnil síť.

Anglická Premier League, 30. kolo:
Bournemouth - Swansea 3:2 (37. Gradel, 50. King, 78. Cook - 39. Barrow, 61. Sigurdsson).