Norwich - Manchester City 0:0Citizens zaváhali na hřišti Norwiche a zkomplikovali si boj o titul

Norwich

Fotbalisté Norwiche remizovali v sobotním utkání 30. kola Premier League doma s Manchesterem City 0:0. Citizens zůstali v tabulce na čtvrté příčce, na třetí Arsenal ztrácejí bod.

Favorizovaní Citizens měli v zápase převahu, gól se jim ale vstřelit nepodařilo. Agüerovu střelu z přímého volného kopu vytáhl po patnácti minutách hry gólman Ruddy.

Kanárci tolik hrozili, přesto mohli jít v prvním poločase do vedení. Bamford napřáhl ke střele a orazítkoval břevno Hartovy brány.

Argentinec Agüero byl na trávníku hodně aktivní, v závěru mohl rozhodnout, jeho pokus z hranice šestnáctky ale skončil vysoko nad.

Norwich se díky remíze dotáhl v tabulce na sedmnáctý Sunderland, který má aktuálně lepší skóre. Kanárci však nadále čekají na výhru, kterou v Premier League slavili naposledy 2. ledna proti Southamptonu (1:0), od té doby zaznamenali osm porážek a jen dvě remízy včetně té dnešní s Citizens.