West Bromwich - Norwich 0:1Kanárci jsou po výhře nad West Bomwichem mimo sestupové pozice

West Bromwich

Fotbalisté Norwiche po sobotním programu 31. kola Premier League opustili sestupové pásmo. Výhru 1:0 na hřišti West Bromwiche zařídil v 50. minutě záložník Robbie Brady.

Kanárci jsou na sedmnácté příčce o tři body před Sunderlandem a v příštím kole hostí předposlední Newcastle, mají však odehráno o dva zápasy více, než jejich konkurenci v boji o udržení. Tři body ale hostující celek nesmírně těší, přerušil totiž černou sérii deseti duelů bez výhry.

Jako jediný se zapsal do střelecké listiny Brady. Ten pět minut po změně stran využil zmatků v domácí obraně a zblízka prostřelil brankáře Fostera. Hostům stačila k výhře jediná střela na branku, domácí WBA se ostudně netrefil mezi tyče ani jednou.