Watford - Stoke 1:2Fotbalisté Stoke City se přibližují evropským pohárům

Watford

Výtečnou sezónu letos prožívají fotbalisté Stoke City. Ti v rámci 31. kola Premier League zvítězili 2:1 ve Watfordu a mají na dosah evropské poháry. Sedmý celek tabulky ztrácí na páté Kladiváře jen čtyři body.

Stoke potvrdilo na hřišti nováčka roli favorita. V 18. minutě rozvlnil jako první síť Walters, který měl dostatek prostoru a skóroval do odkryté branky. Z kraje druhého poločasu domácí brankář Gomes špatně vykopl, Walters z první poslal načechraný míč za obranu Watfordu a Joselu ukázkovým obloučkem zvýšil náskok na 2:0.

Svěřenci Marka Huhgese dlouho drželi dvougólový rozdíl, pět minut před koncem ale nechali Anyau odcentrovat a Deeney přesnou hlavičkou snížil. Watfordu už však nezbylo mnoho času a z duelu nakonec odešel jako poražený.