Arsenal - Watford 4:0Kanonýři deklasovali Watford

Londýn

Fotbalisté Arsenalu rozstříleli v rámci 32. kola anglické Premier League na Emirates Stadium Watford 4:0, vyhráli podruhé v řadě a udržel si naději na zisk titulu.

Domácí od začátku potvrzovali roli favorita. Už ve 4. minutě otevřel skóre Alexis Sánchez, který nejdříve hlavičkoval do gólmana Gomese, jenže se následně dostal k dorážce, se kterou si neomylně poradil. V dalším průběhu si domácí vytvořili několik gólových příležitostí, jenže Wellbeck, Sánchez, ani Iwobi. Až ve 38. se kombinací se spoluhráči krásně uvolnil Sánchez, jenž našel z druhé vlny nabíhajícího Iwobiho, který nekompromisně navýšil na 2:0.

Tři minuty po přestávce se k odraženému balónu dostal Bellerin a s přispěním bránícího Watsona rozvášnil fanoušky na Emirates Stadium potřetí. O dvě minuty později mohl přidat další branku Iwobi, ale jeho pokus skončil pouze na břevně. Kanonýři nadále dominovali a v samém závěru utkání dal konečnou podobu výsledku 4:0 Theo Walcott po Campbellově přihrávce do malého pokutového území.