West Ham - Crystal Palace 2:2Londýnské derby bez vítěze

Fotbalisté West Hamu United remizovali v rámci 32. kola anglické Premier League s Crystal Palace 2:2 a podruhé v řadě uhráli remízu.

V londýnském derby vyšla v úvodní čtvrt hodina lépe Orlům. Po volném přímém kopu otevřel skóre Damien Delaney, jenž se dostal k odraženému balónu po chybě brankáře Adriána. Velmi záhy srovnal Manuel Lanzini. Antonio převedl hru na druhou stranu a po Sakhově hlavičce získal míč argentinský záložník a nedal Hennesseymu šanci. V závěru poločasu otočil vývoj utkání Dimitry Payet, který z volného kopu nádherně vymetl šibenici.

V druhém poločase zkomplikoval svému týmu situaci záložník Kouyaté, jenž po faulu na Gaylea obdržel červenou kartu. O několik minut později využil přesilovku právě Dwight Gayle, který využil zaváhání a nešťastného zpracování od obránců Hammers. Přesto Kladiváři natáhli domácí šňůru neporazitelnosti na 13 utkání.

Anglická fotbalová liga - 32. kolo:
West Ham United - Crystal Palace 2:2 (18. Lanzini, 41. Payet - 15. Delaney, 75. Gayle)