Manchester City - West Bromwich 2:1Citizens otočili duel s West Bromwichem, rozhodl Nasri

Fotbalisté Manchesteru City udolali v sobotním utkání 33. kola anglické ligy doma West Bromwich 2:1, když rozhodující gól vstřelil uzdravený Samir Nasri, jenž naskočil do Premier League poprvé od září. Citizens si upevnili čtvrtou příčku v tabulce, na třetí Arsenal ztrácejí dva body.

Zápas začal pěkně zostra. Po šesti minutách si zpracoval míč na hranici šestnáctky Sességnon a tvrdou ranou překonal Harta.

Jenže Albion se z vedení dlouho neradoval. V hlavní roli byl znovu Sességnon, v 19. minutě fauloval v pokutovém území Kolarova a z nařízené penalty srovnal Agüero.

Po změně stran se City dočkali i druhého gólu, o který se postaral z dorážky Nasri. Hosté v závěru sahali po bodu, ve čtvrté minutě nastaveného času napálil odražený balón z voleje McClean, míč však o kousek minul pravou tyč.

Anglická Premier League, 33. kolo:
Manchester City - West Bromwich 2:1 (19. Agüero z pen., 66. Nasri - 6. Sességnon).