West Bromwich - Watford 0:1Berahino zahodil dvě penalty a Watford vyhrál

West Bromwich

Fotbalisté Watfordu přehráli ve 34. kole anglické Premier League domácí West Bromwich 1:0 a přiblížili se polovině tabulky. Útočník Albionu Berahino neproměnil dvě penalty a WBA již čtyři zápasy čeká na výhru.

Úvodní půl hodina patřila hostům. Po čtvrt hodině napřáhl ke střele z dálky Guedioura, jenže o pár centimetrů minul levou tyč. Ve 27. minutě vytáhl skvělý zákrok gólman Foster a zabránil tak změně skóre. Z následného rohového kopu se však s pomocí brankové konstrukce prosadil Ben Watson, který si správně načasoval náběh na centr Guedioura. V závěru mohl vyrovnat Sessegnon, ale brankář Gomes udržel čisté konto.

V druhém poločase odmítl vyrovnání Beranhino, kterého v 67. minutě fauloval Gomes. Dvaadvacetiletý anglický útočník však na Gomese nevyzrál. O 20 minut později dostal možnost zahozenou penaltu napravit, ale ani napodruhé brankáře Gomese z pokutového kopu nepřekonal a Hornets porazili WBA poprvé od února 1995. Hosté po sedmi kolech udrželi čisté konto.