West Ham - Watford 3:1West Ham zdolal Watford a dál sní o evropských pohárech

Londýn

Fotbalisté West Hamu zvítězili ve středečním dohrávaném utkání 30. kola Premier League na vlastním hřišti nad Watfordem 3:1 a zůstávají v boji o první pětku znamenající účast v evropských pohárech pro příští sezónu.

Kladiváři měli bleskový start do zápasu. Payet už po jedenácti minutách hry poslal kolmici vzduchem na Carrolla a anglický útočník jediným dotykem míče překonal brankáře Gomese.

Další dva zásahy domácích přidal Noble z pokutových kopů. Na konci úvodní půle potrestal faul na Kouyatého a krátce po začátku druhé části se penalta kopala po nedovoleném zákroku na Antonia.

Šanci na zisk bodů pro domácí pak oživil snižující trefou Prödl, ale další gól už hosté nepřidali. I díky tomu, že pokutový kop neproměnil Deeney.