Stoke - Sunderland 1:1Stoke v nastavení přišlo o výhru

Stoke

Fotbalisté Stoke v nastavení inkasovali a ve 36. kole anglické Premier League pouze remizovali se Sunderlandem 1:1 a na výhru čekají pět utkání. O dělbě bodů rozhodla penalta z 94. minuty, kterou proměnil útočník Defoe.

Černé kočky, bojující o setrvání v anglické nejvyšší souteži, byly v úvodu utkání lepší, ale zbytečnými ztrátami se připravovaly o lepší pozice v zakončení. Po 20. minutách se osmělili i domácí Potters, ovšem Crouch ani Arnautovic gólmana Mannoneho nepřekonali.

Na začátku druhého poločasu sklepl Crouch balón Marko Arnautovicovi, který přesnou střelou rozvlnil síť za bezmocným brankářem Sunderlandu. Hráči Stoke poté v poklidu kontrolovali hru, ovšem v samém závěru nastavení obránce Cameron podrazil protihráče v pokutovém území a rozhodčí nařídil pokutový kop. Jermain Defoe s přehledem proměnil a vyrovnal na konečných 1:1. Stoke tak nevyhrálo popáté za sebou. Sunderland si připsal cenný bod v boji o záchranu.