Rubriky:

Anglie

Živě

Odejde z Chelsea? Courtois je na kordy s Čechovým mentorem

6. května 2016 19:41 - Londýn

Dlouholetou jedničku Petra Čecha vytlačil v Chelsea z pozice, teď možná sám londýnský fotbalový klub opustí. Belgickému brankáři Thibautu Courtoisovi údajně vůbec nevyhovují metody trenéra gólmanů Christopha Lollichona, s nímž měl naopak vřelý vztah jeho předchůdce, současný strážce branky konkurenčního Arsenalu. Situace podle serveru Daily Mail dospěla tak daleko, že Courtois uvažuje o odchodu z Chelsea a mezi zájemci je prý i Real Madrid.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Vztahy mezi 53letým Lollichonem, jehož gólman české reprezentace doporučil na Stamford Bridge po předchozím společném působení v Rennes, a Courtoisem jsou dlouhodobě napjaté. Nově přicházející italský kouč Antonio Conte sice realizační tým jistě obmění novými spolupracovníky, nicméně obecně se očekává, že právě Lollichon ve své funkci zůstane. V Chelsea pracuje od roku 2007 a v klubu je považován za „nenahraditelného".

Francouz, který se několikrát objevil i v Praze u příležitosti Čechovy letní brankářské školy, se tak možná stane příčinou Courtoisova odchodu z týmu loňského šampióna Premier League. Mezi zájemci o jeho služby se řadí Paris St. Germain, Real Madrid i Belgičanův někdejší klub a finalista Ligy mistrů Atlético Madrid.

Otázkou je, zda by byli také ochotni splnit finanční podmínky. Chelsea si podle anglického listu cení Courtoise na rovných 50 miliónů liber (téměř 1,75 miliardy korun).

mm, Sport.cz

Za jaký tým bude v příští sezóně chytat Thibaut Courtois?

Zrušit


Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..