Norwich - Watford 4:2VIDEOSESTŘIH: Kanonáda Norwichi k záchraně nepomohla

Norwich

Norwich i přes vítězství 4:2 nad Watfordem v utkání 35. kola fotbalové Premier League už nemá šanci udržet se v nejvyšší soutěži a po roce se vrátí do druhé ligy. Spolu s ním jde dolů Aston Villa a také Newcastle, který stejně jako Norwich ztrácí na sedmnáctý Sunderland před závěrečným kolem čtyři body

Sestřih z utkání Norwich - Watford

S Norwichem to vypadalo zle od 11. minuty, když se potřetí v posledních třech zápasech prosadil útočník Watfordu Deeney. "Kanárci" ale dokázali rychle zareagovat a brankami Redmonda a Mbokaniho otočili skóre. V závěru poločasu navíc vlastního gólmana nešťastně překonal obránce hostů Cathcart.

Ofenzivní podívaná pokračovala i po změně stran. Nejprve dal kontaktní branku Ighalo, který oslavil první trefu od 23. ledna. Na druhé straně ale odpověděl druhým zásahem v zápase Mbokani a se sedmi góly je nejlepším střelcem Norwiche.

Anglická fotbalová liga - 35. kolo:
Norwich - Watford 4:2 (18. a 57. Mbokani, 15. Redmond, 37. vlastní Cathcart - 11. Deeney, 51. Ighalo).