Southampton - Crystal Palace 4:1VIDEOSESTŘIH: Southampton deklasoval Crystal Palace a zahraje si evropské poháry

Fotbalisté Southamptonu zakončili letošní sezónu Premier League nedělní výhrou 4:1 nad týmem Crystal Palace a v příští sezóně si zahrají v evropských pohárech. Svatí jsou aktuálně pátí, na šestou příčku je ještě může odsunout Manchester United, který bude dohrávat duel s Bournemouthem.

Sestřih z utkání Southampton - Crystal PalaceVideo: Premier League

Svatí se dostali do vedení ve 43. minutě. Brankář Speroni vyboxoval míč pouze k Manému, jenž pohotovou ranou vrátil míč do sítě.

V 61. minutě navýšil vedení hlavou Pellé a zdálo se, že Svatí si v poklidu dokráčejí pro tři body. Jenže o tři minuty později hosté duel zdramatizovali, když parádní ranou rozvlnil síť Puncheon.

Southampton se však o vítězství nenechal připravit. V 75. minutě mu z penalty vrátil dvougólový náskok Bertrand a na konečných 4:1 upravil v samém závěru Davis.

Crystal Palace obsadil v tabulce patnácté místo. V sobotu je čeká ještě finále FA Cup, v němž narazí na Manchester United.

Anglická Premier League, 38. kolo:
Southampton - Crystal Palace 4:1 (43. Mané, 61. Pellé, 75. Bertrand z pen., 87. Davis - 64. Puncheon).