Mistrovský Leicester získal z Hannoveru brankáře Zielera

3. června 2016 15:41 - Leicester

Leicester získal německého brankáře Rona-Roberta Zielera, který v minulé sezóně s Hannoverem sestoupil z bundesligy. Sedmadvacetiletý fotbalista s anglickým mistrem podepsal čtyřletou smlouvu.

 

Carl Recine, Reuters

Zieler začal profesionální kariéru v jiném anglickém klubu Manchesteru United, ale za první tým si nikdy nezachytal. V roce 2009 hostoval v Northamptonu. Do Hannoveru rodák z Kolína nad Rýnem zamířil před šesti lety a od té doby odehrál 185 ligových zápasů.

Šestinásobný reprezentant byl součástí výběru, který vyhrál předloňské mistrovství světa. Do mužstva pro letošní Euro se však Zieler nevešel. V Leicesteru se u kouče Claudia Ranieriho o pozici jedničky utká s Dánem Kasperem Schmeichelem.

ČTK

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..