Rubriky:

Anglie

V Anglii mají dva adepty na převzetí fotbalové reprezentace

20. července 2016 09:31 - Londýn

Novým trenérem anglické fotbalové reprezentace by se mohl stát Sam Allardyce, nebo Steve Bruce. Vedení asociace, které hledá náhradu za Roye Hodgsona, jenž skončil po nepovedeném mistrovství Evropy, už s oběma kouči jednalo.

 

Carl Recine, Reuters

"Kdo by nechtěl být trenérem Anglie, když jste Angličan?" řekl Bruce v rozhovoru pro Sky Sports. "Je to asi nejlepší práce, jakou by si každý Angličan mohl přát. Proto jsem obrovsky polichocen a velmi vděčný za to, že o mně vůbec uvažují," přidal trenér nováčka Premier League Hullu.

"S pohovory nikdy nevíte, ale doufám, že to bylo v pohodě. Řekl jsem svůj názor a doufejme, že to vyjde," přidal bývalý kouč Wiganu, Crystalu Palace nebo Sunderlandu. "Co jsem tam řekl, si nechám pro sebe. Ale musíme se zbavit strachu z velkých turnajů. Máme dobré, mladé hráče a strach je hlavní problém," dodal.

Hodgson vedl Anglii čtyři roky a odstoupil poté, co s týmem v osmifinále mistrovství Evropy nečekaně prohrál 1:2 s Islandem. Jméno jeho nástupce chce Fotbalová asociace oznámit nejpozději v příštím týdnu. Favoritem je Allardyce, který v minulé sezoně dovedl Sunderland k záchraně a před tím působil v Boltonu, Newcastlu a West Hamu.

ČTK

Zrušit


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..