Rubriky:

Anglie

Nové rukavice, jiné kopačky. Čech přestoupil k Buffonovi!

24. srpna 2016 17:18 - Londýn

Když nová doba, tak se vším všudy. Letní EURO mu radost nepřineslo, po šampionátu ve Francii se brankář Petr Čech s fotbalovou reprezentací rozloučil. Soustředit se teď může už jen na svůj Arsenal. A jak si pozorní fanoušci všimli, do nové sezóny Čechíno vstoupil s jinými rukavicemi a kopačkami.

 

Puma

Buffon, nebo Čech? Kdo z nich je lepší brankář? Srovnání si každý může udělat sám. Pravdou však je, že ze dvou elitních gólmanů jsou nyní kolegové.

Gianluigi Buffon, bývalý mistr světa, a Rui Patrício, úřadující mistr Evropy - to jsou dva top brankáři, s nimiž bude Petr Čech společně propagovat rukavice a kopačky.

Čech léta patřil do stáje Adidasu, nyní však podepsal smlouvu o spolupráci s Pumou a stal se jejím klíčovým brankářem v anglické Premier League. Firma již třetím rokem spolupracuje s Arsenalem, a tak bude Čech zapojen i do jednotlivých kampaní svého londýnského klubu.

Akce pro Arsenal ho baví

„Lidé z firmy vytvořili několik vynikajících kampaní a akcí pro Arsenal, které mě jako hráče velmi bavily a byl jsem rád jejich součástí. Pro brankáře je také velmi důležité mít rukavice, kterým zcela věříte. A to pro mě nové rukavice jsou," avizuje Čech.

„Globální spolupráce s takovou značkou je jasným důkazem toho, že Petr Čech patří mezi hvězdy sportovního světa. Jsme na uzavřenou dohodu hrdí," poukazuje David Trávníček, předseda představenstva agentury Sport Invest Marketing.

dos, Sport.cz

Zrušit


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..