Sunderland - Everton 0:3

Lukaku sestřelil Sunderland, Everton se vyšplhal na třetí příčku

12. září 2016 22:53 - Sunderland
(Aktualizováno: 12. září 2016 23:01)

Ani po čtvrtém kole anglické fotbalové Premier League neznají hráči Evertonu hořkost porážky. V dohrávaném utkání zvítězili Toffees na hřišti Sunderlandu 3:0. O všechny branky se ve druhém poločase postaral útočník Romelu Lukaku. Góly Černým kočkám nasázel v rozmezí jedenácti minut.

Lee Smith, Reuters

Lukaku se v nejvyšší anglické soutěži prosadil poprvé od začátku března. Skóre otevřel po hodině hry a přesně za 11 minut a 37 sekund zařídil první hattrick letošního ročníku Premier League.

Everton si připsal třetí vítězství ve čtyřech zápasech a poskočil na třetí příčku za Chelsea, která má stejný počet deseti bodů. Vedoucí Manchester City, který o víkendu porazil i rivala Manchester United, je zatím stoprocentní s dvoubodovým náskokem.