Rubriky:

Anglie

Zemřel při útoku teroristů, klub uctí jeho památku: Byl to opravdový hrdina

23. března 2017 23:08 - Londýn

Anglie se vzpamatovává z útoku teroristů u londýnského parlamentu, při němž bylo zabito několik lidí. Byl mezi nimi i Keith Palmer, policista, který hlídkoval u parlamentu. Osmačtyřicetiletý muž byl vášnivým fotbalovým fanouškem, dlouhá léta měl permanentní vstupenku. Jeho klub Charlton se rozhodl uctít jeho památku.

 

Charlton Athletic

Klubová šála na místě, kde sedával. To je jen první dojemné gesto, jak Charlton uctil památku policisty zabitého při útoku teroristů. Další pocty prý přijdou v dalších dnech.

"Celý klub zasáhl obrovský smutek poté, co jsme se dozvěděli zprávu o tragické smrti našeho velkého fanouška, policisty Keitha Palmera. Přišel o život v důsledku teroristického útoku ve Westminsteru. Keith byl známou tváří, sedával mnoho let na Východní tribuně," uvádí se v prohlášení klubu.

„Jako bezprostřední projev pocty byla umístěna na jeho místě červenobílá šála, zůstane tam až do dalšího domácího zápasu, který odehrajeme v úterý 4. dubna. Klub se bude samozřejmě dál zabývat způsoby, jak i při utkání uctít jeho památku, protože to byl opravdový hrdina. Byl součástí naší rodiny jménem Charlton. Všichni v klubu by chtěli vyjádřit upřímnou soustrast jeho rodině a přátelům v této nesmírně obtížné době. Soustrast vyjadřujeme i rodinám všech dalších obětí," stojí dál v prohlášení klubu.

rjm, Sport.cz

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..