Rubriky:

Anglie

To bude psycho! Nové brankářské dresy mají rozhodit střelce, aby pálili vedle

7. července 2017 12:54 - Londýn

Fotbal to je věda! Experti se pokoušejí vymyslet, čím by zaskočili soupeře. Tak třeba anglický tým Wycombe teď ukázal nové brankářské dresy. Jsou vyvedené ve svítivých barvách, jsou plné obrazců a cíl je prý jediný - rozhodit útočníky soupeře tak, aby pálili vedle.

 

Klubové stránky Wycombe Wanderers

Podle dodavatelů dresů záměr vyšel dokonale, soustředění hráčů je díky barvě, motivům kaleidoskopu i díky fluorescenčnímu pozadí narušeno. Teď jen, jak to bude fungovat v mistrovských zápasech... „Rušivý efekt kouzelného oka funguje," pochvalují si tvůrci brankářských oblečků.

„Hodně se ty věci ohledně brankářských dresů zkoumaly a výsledek vidíte. Je tam spousta světelných odstínů a vzorků, které zvětšují opticky gólmana v brance. Doufáme, že to bude účinné. A bude se to taky líbit i fanouškům, aby si kupovali repliky těch dresů," přeje si manažer týmu Barry Richardson.

Komentáře fanoušků na sociálních dávají tušit, že gólmani Wycombu budou sledovaní a brankářské soupravy je už nyní dráždí. „Když na to koukám, bolí mě brzy oči. Myslím, že to funguje," uvedl třeba Luke Allaway. „Jsem zvědavý, jak to Wycombu půjde. Docela bych se zasmál, pokud dostanou nejvíc gólů ze všech," doplňuje v dalším z příspěvků ohledně dresů pro gólmany Jack Henderson.

Další fanda pak dokonce tvrdí, že už nyní se Wycombe zapsal do historie. „Klubu se podařilo vytvořit nejhrůznější brankářský dres, jaký jsem kdy viděl."

Susie Robertsonová, obchodní manažerska společnosti, která dresy klubu dodala byla z výsledku nadšená. „Na těch dresech je něco psychedelického, bude to působit na oko soupeřů. Naši designéři byli z výsledku v sedmém nebi! A jsme rádi, že je i klub spokojený," uvedla.

rjm, Sport.cz

Mohou podle vás nové brankářské dresy anglického Wycombu rozhodit fotbalové střelce?

Zrušit


Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..