Rubriky:

Anglie

Gólmana zachránil před průšvihem fanoušek. Po utkání se dočkal nečekané odměny

26. listopadu 2017 16:31 - Londýn/Praha

Tak tomu se říká pohotovost. Když v utkání druhé anglické fotbalové ligy gólman Leedsu řešil problémy s ostrým sluncem, přišla na hřišti Barnsley pomoc shůry. Tedy přesněji z tribuny. Gólmana Felixe Weidwalda zachránil jeden z akčních fanoušků. Když viděl, co brankář řeší, neváhal a brankáři hodil svoji vlastní kšiltovku. Možná i díky tomu Leeds vyhrál zápas 2:0.

 

Profimedia.cz

Laser do očí, to je pěkná patálie. A fanoušci neváhají občas tuhle zakázanou pomůcku vytáhnout a brankářům znepříjemnit život. V Anglii ale dělalo gólmanovi problém ostré sluníčko. Weidwald evidentně nebyl na tuhle lapálii připravený.

Než ale stihl vymyslet, co s tím, přišla pomoc od fanouška. Ten seběhl pár schůdků tribuny a gólmanovi hodil vlastní značkovou kšiltovku za víc než dva tisíce korun. V tu chvíli byl za hrdinu a zastínil všech dvaadvacet borců na trávníku. Radostně odkvačil zpátky na své místo s pocitem dobře odvedené práce...

Jakmile sudí pískl poločas, brankář se nehrnul do kabiny, ale zamířil k fanouškovi, aby mu čepici vrátil a poděkoval. Stejné to bylo i po závěrečném hvizdu, tam ale gólman svlékl dres a obětavého fanouška odměnil. Vše pak ještě korunoval společnou selfie fotografií.

rjm, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Anglie

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..