Agüero zachránil Manchester City od blamáže v Ligovém poháru

Fotbalisté Manchesteru City až gólem v nastavení porazili 2:1 druholigový Bristol City v prvním semifinále Ligového poháru. Od blamáže před domácími diváky zachránil suverénního lídra Premier League argentinský útočník Sergio Agüero, který v 92. minutě zužitkoval hlavou centr Bernarda Silvy.

Hlavička Sergia Agüera vystřelila Manchesteru City vítězství nad Bristolem v prvním semifinálovém zápase anglického Ligového poháru.

Agüero dokonal obrat výsledku, protože favorit prohrával po penaltě za faul ze závěru první půle, kterou proměnil Bobby Reid. Brzy po změně stran vyrovnal Kevin De Bruyne, ale pak svěřenci Pepa Guardioly dlouho marně dobývali obranu soupeře, než přišla chvíle argentinského náhradníka.

Odveta se bude hrát 23. ledna, ve středu rozehrají vzájemné semifinále Chelsea a Arsenal.

Anglický fotbalový Ligový pohár - semifinále, 1. zápas:
Manchester City - Bristol City 2:1 (55. De Bruyne, 90.+2 Agüero - 44. Reid z pen.).