Rubriky:

Reprezentace

Živě

Ronaldo opět chybí v portugalské reprezentaci, vynechá i listopadové duely

4. října 2018 14:30 - Fotbal

Kapitán portugalské fotbalové reprezentace Cristiano Ronaldo není v nominaci na nejbližší dva zápasy úřadujících mistrů Evropy. Hvězdný útočník Juventusu ještě od mistrovství světa nereprezentoval a podle portugalských médií se domluvil s trenérem a vedením svazu, že vynechá i listopadové duely.

 

Massimo Pinca, Reuters

Třiatřicetiletý Ronaldo chybí v nominaci na zápas Ligy národů proti Polsku, který se bude hrát 11. října, a duel se Skotskem o tři dny později. V týmu Fernanda Santose nehrál ani v zářijových utkáních a podle všeho se už letos v národním mužstvu neobjeví.

Ronaldova absence v reprezentaci souvisí s jeho letním odchodem po devíti letech z Realu Madrid do Juventusu a adaptací na nové prostředí. V národním týmu však rekordman v počtu startů (154) a gólů (85) končit nehodlá.

O Ronaldovi se v posledních dnech mluví i v souvislosti s mimofotbalovými záležitostmi. Slavný hráč byl obviněn z toho, že v roce 2009 znásilnil v Las Vegas ženu. Ronaldo vinu popřel.

ČTK

Časová osa: Reprezentace

Filtr článků - Reprezentace


Fortuna liga 2019-2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.