Angličané i díky Beckhamovi remizovali s Brazílií 1:1

LONDÝN

Remízou 1:1 skončil v londýnském Wembley páteční prestižní přípravný duel mezi fotbalisty Anglie a Brazílie. Domácí reprezentace Albionu přitom byla v premiéře v přestavěné aréně blízko vítězství, a to především zásluhou Davida Beckhama.

Dvaatřicetiletý špílmachr návrat do národního týmu po jedenácti měsících oslavil kvalitním výkonem a přesným dlouhým pasem z přímého kopu ke vzdálenější tyči, odkud v 67. minutě hlavou otevřel skóre kapitán John Terry.

Když už to vypadalo, že skončí šestizápasová série brazilské neporazitelnosti ve vzájemných zápasech, z podobné situace vyrovnal ve druhé nastavené minutě Diego. To už nebyl na hřišti Beckham, který třináct minut před koncem střídal a 90 000 diváků v hledišti nového stadiónu jej vyprovodilo nadšeným aplausem.