Rubriky:

Reprezentace

Fotbaloví fanoušci si mohou pod stromek nadělit lístky na Španělsko

13. prosince 2010 15:52

Originální vánoční překvapení si v posledních dnech před Vánoci mohou zajistit členové oficiálního Fanclubu české fotbalové reprezentace. Právě pro ně totiž ČMFS připravilo ojedinělou možnost zajistit si vstupenky na utkání evropské kvalifikace mezi Českem a mistry světa i Evropy Španělskem. To se sice na Letné odehraje až 7. října, ale nejvěrnější fanoušci mohou mít už nyní jisté místo na stadiónu.

 

Na lístky mohou nyní dosáhnout pouze registrovaní členové fanclubu. Každý si přes stránky www.fanclubfotbal.cz může zajistit maximálně dvě vstupenky, i druhá objednaná však musí být pro registrovaného fanouška. Příznivci českého fotbalu tak mají o důvod více napodobit své kolegy v západní Evropě a zapojit se do oficiálního fanouškovského hnutí s mnoha výhodami.

Princip objednávek je velmi jednoduchý a dává hlavní výhodu těm nejaktivnějším z příznivců českých fotbalistů. Možnost rezervace se spouští na zmíněných stránkách fanclubu již v neděli v odpoledních hodinách. Přes pět stovek členů Fanclubu, kteří se zapojili do bodovaného věrnostního programu, má své případné dvě vstupenky rezervovány až do pátku 17. prosince. Po této lhůtě se na ně vztahují stejná pravidla jako pro všechny ostatní fans.

Fanclub sektory v Generali aréně, Česko - Španělsko, 7. října 2011Fanclub sektory v Generali aréně, Česko - Španělsko, 7. října 2011

Vyjma zmíněné pětistovky nejvěrnějších fanoušků platí pro všechny ostatní jednoduchý princip, ve kterém štěstí přeje rychlejším. Pro fanclub je vyčleněno více než tři tisíce lístků, po jejich vyčerpání budou muset zájemci počkat na nabídku lístků mimo oficiální fanclub.

Pro fanoušky jsou nachystána čtyři cenová pásma a také zde se ukazuje jedna z mnoha výhod registrovaného členství. U všech čtyř cen totiž fanoušci dosáhnou na slevu 10 %. Počet lístků v jednotlivých cenových kategoriích je samozřejmě také omezen a záleží především na rychlosti jednotlivých členů fanclubu.

Vzhledem ke zmiňovaným cenám a finanční náročnosti blížících se svátků vyplývá pro fans ještě jedno velké plus. S přihlédnutím k nezvykle dlouhému času, který zbývá do výkopu utkání mezi Čechy a úřadujícími mistry světa ze Španělska, totiž zatím duel není zanesen v předprodejní síti Sazky. Fanoušek toužící po lístcích si tak v tuto chvíli zajišťuje bezplatnou rezervaci, kterou uplatní a zaplatí na terminálech Sazky teprve ve chvíli oficiálního spuštění prodeje po novém roce. Jako potvrzení rezervace bude sloužit došlý email a také přiložený voucher ve formátu pdf. Právě tento voucher navíc bude speciálně graficky upraven tak, aby vedle potvrzovací funkce mohl sloužit jako vkusný dárek pod vánočním stromečkem.

Veškeré kroky nutné k rezervaci jsou velmi jednoduše vysvětleny na stránkách www.fanclubfotbal.cz, pro případné otázky je k dispozici oficální mail info@fanclubfotbal.cz.

Fanclub české fotbalové reprezentace tak rozšiřuje své pole působnosti na další atraktivní oblast. Fanoušci sdružení ve fanclubu již prokázali své kvality při domácích i zahraničních utkáních reprezentačního týmu, mimo to však dokázali zorganizovat sbírku na fotbalové kluby postižené srpnovou povodní nebo pobavit tisíce diváků v předzápasových fanzónách. Více o výhodách členství, věrnostním programu a uskutečněných akcích se dozvíte na stránkách www.fanclubfotbal.cz.


Časová osa: Reprezentace

Filtr článků - Reprezentace


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.