Rubriky:

Reprezentace

Praha zažije fotbalový týden s mistry Evropy a SuperStar

12. srpna 2004 15:02 - PRAHA

Ve středu 18. srpna se v Praze na Strahově odehraje odveta portugalského semifinále mistrovství Evropy. Proti sobě v přátelském utkání nastoupí týmy Česka a Řecka. Fotbalový svátek však pro všechny fanoušky začíná již v neděli 15. srpna. V den zápasu pak na Strahově vystoupí společně hvězdy soutěže Česko hledá SuperStar.

 

Sport.cz

Na mistrovství Evropy získali čeští fotbalisté bronzové medaile. První přátelské utkání po fotbalovém svátku tak bude příležitostí poděkovat fanouškům za jejich podporu. A že to bude poděkování důstojné a bohaté není třeba pochybovat.

Atmosféru Eura 2004 si nejen fotbaloví fanoušci budou moci připomenout již od neděle, kdy bude na Staroměstském náměstí otevřena výstava fotografií. V pondělí se pak na stejném místě otevře pro fanoušky možnost získat vstupenku na zápas zdarma.

Takovou příležitost může využít každý, kdo předloží vstupenku z libovolného zápasu českého týmu v Portugalsku. Od 15:30 hod. bude navíc na Staroměstském náměstí probíhat zábavný program, při kterém se divákům budou podepisovat hvězdy české reprezentace Tomáš Rosický a Marek Heinz. Možnost získat vstupenku zdarma bude až do vyčerpání volné kapacity stadiónu nejpozději však do středy 18. srpna 17:00 hod.

SuperStar a Poborský se stovkou na krku

Vstupenky, které lze za 190, 350 a 500 korun zakoupit na stadiónu Evžena Rošického na Strahově, můžete získat i v nejrůznějších soutěžích, mimo jiné i na našem sportovním serveru Sport.cz.

Výkop utkání, ve kterém Karel Poborský nastoupí ke stému reprezentačnímu zápasu, se uskuteční ve středu od 20:15 hod. Pro diváky je však již dvě hodiny před zahájením zápasu připraven bohatý doprovodný program. Absolutním vrcholem se pak stane jedno z posledních společných vystoupení finalistů soutěže Česko hledá SuperStar - Šárka Vaňková, Sámer Issa, Martina Balogová, Tomáš Savka, Standa Dolinek, Petr Poláček a Veronika Zaňková. Prvních 10 tisíc fanoušků navíc získá exklusivní pohlednici české fotbalové reprezentace z Eura 2004.

Novinky

Zrušit