ČR - Polsko 0:2Sedmnáctka na úvod kvalifikace o ME prohrála s Polskem

Lucemburk

Česká fotbalová reprezentace do 17 let vstoupila do kvalifikačního turnaje o účast na mistrovství Evropy porážkou 0:2 s Polskem. Svěřencům trenéra Josefa Csaplára se tak vzdálila postupová naděje, nyní musejí vyhrát oba zbývající zápasy s Lucemburskem a Běloruskem, aby měli šanci na vítězství ve skupině.

Českým hráčům utkání příliš nevyšlo. Soupeř se častěji dostával do koncovky a v 35. minutě se šel do vedení po gólu záložníka Rabiegy. Poté se Poláci zatáhli do obrany a Češi se těžko prosazovali. Navíc ve 48. minutě definitivně rozhodl Stepiňski.

Druhý zápas kvalifikace sehrají Češi v pondělí proti domácímu Lucembursku.