Rubriky:

Reprezentace

Hořký konec Baroše v reprezentaci - po návratu do Čech vyhrožoval novináři

22. června 2012 21:50 - Praha
(Aktualizováno: 22. června 2012 22:06)

Konec Milana Baroše ve fotbalové reprezentaci má ještě nečekaně hořkou tečku. Třicetiletý útočník, jenž po vyřazení českého týmu ve čtvrtfinále mistrovství Evropy oznámil, že zápas s Portugalskem byl jeho posledním v národním dresu, po návratu týmu do České republiky vulgárně osočil jednoho z novinářů. A dokonce mu vyhrožoval smrtí.

 

Kateřina Šulová, ČTK

Fotbaloví reprezentanti se v pátek vrátili z polského dějiště ME do České republiky a nastupovali na pražském letišti do připraveného autobusu. V tom se jeden z přítomných novinářů vydal za Tomášem Sivokem a cosi mu říkal. Za obráncem však v tmavých brýlích kráčel Milan Baroš, který se do zástupce tisku vulgárně pustil.

"Běžte do prdele. Regulérně - běžte do prdele!" ulevoval si podle serveru isport.cz Baroš směrem k redaktorovi z bulvárního deníku, zatímco jej tiskový mluvčí reprezentace Jaroslav Kolář raději postrkoval do útrob autobusu. To ovšem Barošovi nestačilo. "Jednou vás normálně zabiju. Poprvé budu sedět za vraždu - kvůli vám," křičel ještě ze dveří.

Oficiální místa fotbalové reprezentace se k incidentu nehodlala vyjadřovat. "Nebudeme celou událost komentovat," řekl Sport.cz a deníku Právo tiskový mluvčí národního týmu Jaroslav Kolář, který byl všemu bezprostředně přítomen.

Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Reprezentace

Filtr článků - Reprezentace