Rubriky:

Reprezentace

Fanoušci vzali pokladny útokem. Reprezentační duel fotbalistů v Olomouci se za den vyprodal

28. února 2013 11:18 - Olomouc

Březnový zápas kvalifikace o postup na mistrovství světa mezi českými a dánskými fotbalisty v Olomouci už je vyprodaný. Fanoušci ve čtvrtek na pokladnách Androva stadiónu vykoupili poslední volné lístky, které byly určeny pro veřejnost. Řekl to mluvčí olomouckého klubu Petr Pelíšek. Zápas je na programu v pátek 22. března.

 

Jan Handrejch, Právo

"V 10:26 jsme na pokladnách zatáhli rolety, zájem byl velký," uvedl Pelíšek. Lístky zmizely den poté, co byl spuštěn prodej. Už během středy si příznivci rozebrali asi 1500 vstupenek, které byly k dispozici na internetu a FAČR je premiérově ve zkušebním provozu nabízel na webu vstupenky.fotbal.cz.

Vzápětí začal prodej přímo v pokladnách olomouckého stadiónu, kde byly k dispozici asi čtyři tisícovky vstupenek. I když měl předprodej trvat až do konce příštího týdne, skončil záhy. Lístky se prodávaly za 250, 500 a 800 korun. Necelou tisícovku vstupenek si rezervovali Dánové, zbytek kapacity stadiónu připadne pro potřeby FAČR a reprezentace.

Národní tým se do Olomouce vrátí po čtyřech měsících. Loni v listopadu na Hané v přípravném utkání porazil Slovensku 3:0. I tehdy byl Andrův stadion vyprodaný a dorazilo 11 464 diváků.

Kvalifikační utkání s Dánskem berou čeští fotbalisté jako jeden z klíčových duelů. Svěřenci trenéra Michala Bílka mají po třech zápasech pět bodů, Dánsko ve stejném počtu utkání získalo dva body.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Reprezentace

Filtr článků - Reprezentace