Česko - Francie 1:2Česká fotbalová dvacítka prohrála v přípravě s Francií

Česká fotbalová reprezentace do 20 let prohrála ve druhém přípravném utkání s Francií 1:2. Výběr trenéra Pavla Hoftycha stejně jako v úterý, kdy soupeř v poslední minutě vyrovnal na konečných 1:1, šel do vedení díky brance Jana Shejbala, hosté ale dokázali díky zásahům Jessyho Béneta a Georgese-Kévina N'Koudoua skóre otočit.

Trenér českých fotbalistů do 20 let Pavel Hoftych.

Češi do zápasu vstoupili aktivně a už ve třinácté minutě je mohl z penalty nařízené za faul poslat do vedení kapitán Hrubý, jenže s jeho pokusem si brankář Souchaud poradil. Po půlhodině se však domácí už dočkali, když se po centru Holzera prosadil Shejbal.

Vedení ale vydrželo jen dvě minuty a o vyrovnání se postaral Bénet. Výhru pak Francii v 65. minutě zařídil po protiútoku N'Koudou a ukončil domácímu týmu pětizápasovou sérii bez prohry. Češi si připsali první porážku od srpna 2012, kdy nestačili na Polsko.