Rubriky:

Reprezentace

Vrba zve diváky do Ostravy na Srbsko již za stovku

19. října 2015 18:36 - Praha

Kvalifikace je úspěšně uzavřena, čeští fotbalisté se mohou věnovat už jen přípravě na EURO 2016 ve Francii. Vstupenky na mezistátní utkání proti Srbsku, které 13. listopadu hostí Městský stadión v Ostravě-Vítkovicích, mohou fanoušci pořídit ve dvou cenových relacích 100 a 200 korun. Předprodej odstartuje ve středu 21. října v 8:00 na webu vstupenkyfotbal.cz. Do sektorů za brankami stojí lístky 100 korun, na hlavní a protilehlou tribunu pak dvojnásobek.

 

Peter Dejong, ČTK/AP

Duel se Srbskem znamená pro českou reprezentaci první test po úspěšném dokončení kvalifikace ME. Národní tým se do Ostravy vrací po 15 letech a věří ve výtečnou atmosféru na vítkovickém stadiónu.

„Osobně se do Ostravy moc těším, protože jsem tady coby trenér Baníku v různých kategoriích zažil fantastické roky. Fanoušci v Ostravě dokázali pokaždé svůj tým podpořit a pevně věřím, že utkání se Srbskem bude důstojnou oslavou postupu na Euro. Jenom bych si přál, aby v Ostravě byla podobná atmosféra třeba jako v sezóně 2003/04, kdy Baník šel za mistrovským titulem," těší se trenér reprezentace Pavel Vrba.

Pro fanoušky, kteří preferují nákup vstupenek osobně, je připravena možnost jejich pořízení také přímo na pokladnách vítkovického stadiónu. Vstupenky budou k dispozici od 2. listopadu na pokladně č. 12 od pondělí do pátku mezi 13:00 a 17:00.

Český výběr sehraje čtyři dny po utkání se Srbskem druhý přípravný zápas v Polsku. O předprodeji vstupenek pro české fanoušky na utkání ve Vratislavi, kde národní tým sehrál tři utkání v základní skupině při ME 2012, bude FAČR informovat v nejbližších dnech.

dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Reprezentace