Rubriky:

Reprezentace

PROGRAM EURO 2016: Češi začnou proti Španělům, skupinu uzavřou s Tureckem

12. prosince 2015 19:46 - Paříž

Fotbalový evropský šampionát 2016 byl rozlosován a fanoušci už si mohou začít dělat pořádek v diářích na přelom jara a léta příštího roku. Šampionát zahájí v Paříži duel domácí Francie proti Rumunsku 10. června. Svěřenci trenéra Pavla Vrby vstoupí do ME o tři dny později duelem se Španělskem v Toulouse.

 

Benoit Tessier, Reuters

S Chorvatskem se utkají 17. června v St.Étiene a boje ve skupině zakončí čeští fotbalisté 21. června v Lens proti Turecku. Finálový duel je na programu 10. července od 21 hodin na pařížském Stade de France.

Program fotbalového mistrovství Evropy 2016:
Datum Čas Město Skupina Zápas
10. června 21:00 Paříž (Stade de France) A Francie - Rumunsko
11. června 15:00 Lens A Albánie - Švýcarsko
11. června 18:00 Bordeaux B Wales - Slovensko
11. června 21:00 Marseille B Anglie - Rusko
12. června 15:00 Paříž (Park princů) D Turecko - Chorvatsko
12. června 18:00 Nice C Polsko - Severní Irsko
12. června 21:00 Lille C Německo - Ukrajina
13. června 15:00 Toulouse D Španělsko - Česko
13. června 18:00 Paříž (Stade de France) E Irsko - Švédsko
13. června 21:00 Lyon E Belgie - Itálie
14. června 18:00 Bordeaux F Rakousko - Maďarsko
14. června 21:00 St. Étienne F Portugalsko - Island
15. června 15:00 Lille B Rusko - Slovensko
15. června 18:00 Paříž (Park princů) A Rumunsko - Švýcarsko
15. června 21:00 Marseille A Francie - Albánie
16. června 15:00 Lens B Anglie - Wales
16. června 18:00 Lyon C Ukrajina - Severní Irsko
16. června 21:00 Paříž (Stade de France) C Německo - Polsko
17. června 15:00 Toulouse E Itálie - Švédsko
17. června 18:00 St. Étienne D Česko - Chorvatsko
17. června 21:00 Nice D Španělsko - Turecko
18. června 15:00 Bordeaux E Belgie - Irsko
18. června 18:00 Marseille F Island - Maďarsko
18. června 21:00 Paříž (Park princů) F Portugalsko - Rakousko
19. června 21:00 Lille A Švýcarsko - Francie
19. června 21:00 Lyon A Rumunsko - Albánie
20. června 21:00 St. Étienne B Slovensko - Anglie
20. června 21:00 Toulouse B Rusko - Wales
21. června 18:00 Marseille C Ukrajina - Polsko
21. června 18:00 Paříž (Park princů) C Severní Irsko - Německo
21. června 21:00 Bordeaux D Chorvatsko - Španělsko
21. června 21:00 Lens D Česko - Turecko
22. června 18:00 Lyon F Maďarsko - Portugalsko
22. června 18:00 Paříž (Stade de France) F Island - Rakousko
22. června 21:00 Lille E Itálie - Irsko
22. června 21:00 Nice E Švédsko - Belgie
Osmifinále        
25. června 15:00 St. Étienne zápas 37 2.A - 2.C
25. června 18:00 Paříž (Park princů) zápas 38 1.B - 3.A/C/D
25. června 21:00 Lens zápas 39 1.D - 3.B/E/F
26. června 15:00 Lyon zápas 40 1.A - 3.C/D/E
26. června 18:00 Lille zápas 41 1.C - 3.A/B/F
26. června 21:00 Toulouse zápas 42 1.F - 2.E
27. června 18:00 Paříž (Stade de France) zápas 43 1.E - 2.D
27. června 21:00 Nice zápas 44 2.B - 2.F
Čtvrtfinále        
30. června 21:00 Marseille zápas 45 vítěz 37 - vítěz 39
1. července 21:00 Lille zápas 46 vítěz 38 - vítěz 42
2. července 21:00 Bordeaux zápas 47 vítěz 41 - vítěz 43
3. července 21:00 Paříž (Stade de France) zápas 48 vítěz 40 - vítěz 44
Semifinále        
6. července 21:00 Lyon   vítěz 45 - vítěz 46
7. července 21:00 Marseille   vítěz 47 - vítěz 48
Finále        
10. července 21:00 Paříž (Stade de France)    
Program EURO 2016 podle skupin:
Skupina A:
10. června: 21:00 Francie - Rumunsko (Paříž/Stade de France),
11. června: 15:00 Albánie - Švýcarsko (Lens),
15. června: 18:00 Rumunsko - Švýcarsko (Paříž/Stade de France),
15. června: 21:00 Francie - Albánie (Marseille),
19. června: 21:00 Švýcarsko - Francie (Lille),
19. června: 21:00 Rumunsko - Albánie (Lyon).
Skupina B:
11. června: 18:00 Wales - Slovensko (Bordeaux),
11. června: 21:00 Anglie - Rusko (Marseille),
15. června: 15:00 Rusko - Slovensko (Lille),
16. června: 15:00 Anglie - Wales (Lens),
20. června: 21:00 Slovensko - Anglie (St. Étienne),
20. června: 21:00 Rusko - Wales (Toulouse).
Skupina C:
12. června: 21:00 Německo - Ukrajina (Lille),
12. června: 18:00 Polsko - Severní Irsko (Nice),
16. června: 18:00 Ukrajina - Severní Irsko (Lyon),
16. června: 21:00 Německo - Polsko (Paříž/Stade de France),
21. června: 18:00 Ukrajina - Polsko (Marseille),
21. června: 18:00 Severní Irsko - Německo (Paříž/Park princů).
Skupina D:
12. června: 15:00 Turecko - Chorvatsko (Paříž/Park princů),
13. června: 15:00 Španělsko - ČR (Toulouse),
17. června: 18:00 ČR - Chorvatsko (St. Étienne),
17. června: 21:00 Španělsko - Turecko (Nice),
21. června: 21:00 Chorvatsko - Španělsko (Bordeaux),
21. června: 21:00 ČR - Turecko (Lens).
Skupina E:
13. června: 18:00 Irsko - Švédsko (Paříž/Stade de France),
13. června: 21:00 Belgie - Itálie (Lyon),
17. června: 15:00 Itálie - Švédsko (Toulouse),
18. června: 15:00 Belgie - Irsko (Bordeaux),
22. června: 21:00 Itálie - Irsko (Lille),
22. června: 21:00 Švédsko - Belgie (Nice).
Skupina F:
14. června: 18:00 Rakousko - Maďarsko (Bordeaux),
14. června: 21:00 Portugalsko - Island (St. Étienne),
18. června: 18:00 Island - Maďarsko (Marseille),
18. června: 21:00 Portugalsko - Rakousko (Paříž/Park princů),
22. června: 18:00 Maďarsko - Portugalsko (Lyon),
22. června: 18:00 Island - Rakousko (Paříž/Stade de France).
Osmifinále:
25. června: 15:00 2.A - 2.C (St. Étienne) - OF1,
25. června: 18:00 1.B - 3.A/C/D (Paříž/Park princů) - OF2,
25. června: 21:00 1.D - 3.B/E/F (Lens) - OF3,
26. června: 15:00 1.A - 3.C/D/E (Lyon) - OF4,
26. června: 18:00 1.C - 3.A/B/F (Lille) - OF5,
26. června: 21:00 1.F - 2.E (Toulouse) - OF6,
27. června: 18:00 1.E - 2.D (Paříž/Stade de France) - OF7,
27. června: 21:00 2.B - 2.F (Nice) - OF8.
Čtvrtfinále:
30. června: 21:00 vítěz OF1 - vítěz OF3 (Marseille) - ČF1,
1. července: 21:00 vítěz OF2 - vítěz OF6 (Lille) - ČF2,
2. července: 21:00 vítěz OF5 - vítěz OF7 (Bordeaux) - ČF3,
3. července: 21:00 vítěz OF4 - vítěz OF8 (Paříž/Stade de France) - ČF4.
Semifinále:
6. července: 21:00 vítěz ČF1 - vítěz ČF2 (Lyon) - SF1,
7. července: 21:00 vítěz ČF3 - vítěz ČF4 (Marseille) - SF2.
Finále:
10. července: 21:00 vítěz SF1 - vítěz SF2 (Paříž/Stade de France.)
roj, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Reprezentace

Filtr článků - Reprezentace