Rubriky:

Reprezentace

Reprezentace zve fanoušky do Ústí nad Labem na otevřený trénink i atraktivní Fan Park

17. března 2017 16:27 - Praha

Poprvé v letošním roce se sejde národní tým. Již ve středu 22. března se česká fotbalová reprezentace premiérově představí v Ústí nad Labem. Duel s Litvou je dlouho dopředu beznadějně vyprodaný, svěřenci Karla Jarolíma se mohou těšit na bouřlivou kulisu.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Někteří reprezentanti prostředí na severu Čech znají. „Jsem zvědavý, jak se změnilo prostředí v Ústí, kde jsem chytal naposledy ještě za Vítkovice. To už je strašně dlouhá doba," usmívá se při vzpomínce na místo konání zápasu gólman Tomáš Vaclík. „Teď je v Ústí nový stadión a zajímá mě, jak se prostředí změnilo. A samozřejmě jsem moc rád, že fanoušky náš zápas táhne. Věřím, že se dočkají dobrého utkání," dodává.

Reprezentace vyjde vstříc také fanouškům, kteří na samotný duel s litevským soupeřem nesehnali vstupenky. „Obrovský zájem příznivců o středeční zápas nás samozřejmě těší. Celý región utkáním žije, velké díky patří v tomto směru také městu Ústí nad Labem a Ústeckému kraji," poukazuje tiskový mluvčí národního týmu Pavel Pillár. „Po dohodě s trenérem jsme se zároveň rozhodli zpřístupnit veřejnosti kompletní úterní trénink, aby reprezentanty na vlastní oči mohlo vidět co možná nejvíce fanoušků."

Pestrá nabídka pro fanoušky

Otevřený trénink českého celku odstartuje v úterý 21. března od 17:00, brány hlavní tribuny ústeckého stadiónu se otevřou již v 16:30. Vstup je pro všechny zdarma, na místě budou k dispozici také toalety a stánek s občerstvením.

Tím však nabídka pro fanoušky nekončí. V den utkání se totiž nedaleko stadiónu rozběhne #Ceskarepre Fan Park. Příchozí se mohou těšit na celou řadu atrakcí, soutěží, zábavy, jídla a pití. Každý fanoušek si navíc může odnést dárek takřka bez práce. Na všechny zájemce totiž čeká "Cesta Fanouška", po jejímž kompletním absolvování získávají fotbaloví nadšenci atraktivní cenu.

K dispozici bude například stanoviště Puma s možností vyzkoušet si nové modely kopaček při slalomu nebo střelbě na branku, v provozu budou oblíbené fotbalové klece, malování na obličej a spousta dalšího. Svoje umění předvede několikanásobný mistr světa ve Freestyle Footbag Honza Weber, moderátorem celé akce bude Kamil Bílský z Hitradia FM. Vstup je zdarma.

Samotný duel České republiky s Litvou odstartuje ve středu 22. března od 18:00.

dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Reprezentace

Filtr článků - Reprezentace