Francie si v přípravě s chutí zastřílela, z vítězství se těší i Severní Irsko

Rennes

Fotbalisté Francie v pátečním přípravném utkání zvítězili v Rennes nad národním týmem Paraguaye vysoko 5:0. Na domácí půdě vyhrálo i Severní Irsko a to 1:0 nad Novým Zélandem.

Fotbalisté Francie vyhráli v přípravě nad týmem Paraguaye 5:0. Olivier Giroud si připsal hattrick.

Francie potvrdila roli favorita a po třinácti minutách vedla už 2:0, když góly vstřelil Olivier Giroud z Arsenalu. Ve druhém poločase dokonce zkompletoval hattrick, aby následně náskok navýšil Sissoko. Výhru pak pečetil velkokluby obletovaný Griezmann.