Španělsko - Kolumbie 2:2Španělsko pod Lopeteguiho vedením stále neprohrálo

Murcía

Fotbalisté Španělska ani v devátém utkání pod vedením trenéra Julena Lopeteguiho neprohráli. Ve středečním přípravném utkání v Murcíi hráli 2:2 s Kolumbií. Remízu domácím zajistil tři minuty před koncem Álvaro Morata.

Španělsko poslal do vedení David Silva, ale ještě v prvním poločase vyrovnal Edwin Cardona a chvíli po přestávce poslal Kolumbii do vedení Radamel Falcao. "Byli jsme lepší, ale soupeř byl velmi efektivní," řekl Lopetegui, který přišel k týmu po loňském mistrovství Evropy a má s ním zatím bilanci šest výher a tři remízy.

"Věděli jsme, že to bude náročný zápas a byl to dobrý test," přidal kouč, který se musel obejít bez některých hráčů Realu Madrid. Trojice Sergio Ramos, Dani Carvajal a Isco dostali po triumfu v Lize mistrů delší volno a k národnímu týmu se připojí až před nedělním kvalifikačním utkáním v Makedonii.

Také Kolumbie si prodloužila sérii neporazitelnosti a od příchodu trenéra Joseho Pekermana v roce 2012 ještě neprohrála s evropským soupeřem.