Rubriky:

Reprezentace

Ledová lázeň a regenerace před výletem do Osvětimi. A pak kritika při rozboru Německa

19. června 2017 19:36 - Katovice

Hodně pestrý program měla česká fotbalová reprezentace do 21 let v pondělí, kdy vstřebávala prohru s Německem v úvodním představení na mistrovství Evropy v Polsku. Po pozdějším tréninku mířili hráči na regeneraci, následně část výpravy vyrazila do Osvětimi a večer čekal kompletní kádr rozbor nevydařeného nedělního utkání.

Sport.cz

Hodinu před polednem měla začátek pondělní příprava na hřišti GKS Katovice. Tým byl rozdělen do dvou částí. Borci, kteří odehráli většinu zápasu absolvovali jen lehčí trénink a protažení pod dohledem kondičního trenéra Pavla Rady, následně „museli" do kádí se studenou vodou a ledovými kostkami. Pro reprezentanty sledující nedělní duel jen z lavičky měl pozápasový trénink tradiční charakter, kdy došlo i k nácviku střelby a hře na dvě branky.

Ještě před pozdním obědem pak výprava mířila za regenerací do komplexu nedaleko hotelu v Katovicích, po obědě pak podle libosti vyrazili hráči a někteří členové realizačního týmu do nedaleké Osvětimi, kde byl za druhé světové války koncentrační tábor a nyní je zde památník s muzeem.

„Poslední dva měsíce jsem většinou trávil na hotelu, takže jsem byl rád za možnost jistého oživení. Historie mě hodně zajímá. V televizi, pokud čas dovolí, pravidelně sleduji dokumenty," uvedl záložník Jakub Jankto, jehož při dvouhodinové prohlídce z hráčů doprovázeli Schick, Trávník, Hubínek, Souček, Havlík a Vejmola.

Po večeři pak reprezentanti zasedli k rozboru bitvy s Německem. V úterý hráče čeká analýza italského týmu před středečním zápasem, odpoledne pak trénink v Katovicích.

ram, Katovice, Sport.cz, Právo

Časová osa: Reprezentace

Filtr článků - Reprezentace