Česko - Lucembursko 5:0Fotbalová devatenáctka postoupila do další fáze kvalifikace ME

Fotbaloví reprezentanti do 19 let v druhém utkání kvalifikace mistrovství Evropy deklasovali domácí Lucembursko 5:0. Zopakovali předchozí výsledek s Arménií a zajistili si postup do elitní fáze bojů o šampionát ve Finsku v příštím roce.

Svěřenci Luboše Kozla rozhodli zápas už v prvním poločase, ve kterém se prosadili dvakrát Richard Sedláček, kapitán Michal Sadílek z penalty a Antonín Růsek. V 84. minutě ještě sparťanský záložník Sedláček zkompletoval hattrick gólem z druhého pokutového kopu. Český tým uzavře úvodní fázi kvalifikace v úterý proti Skotsku.