Rubriky:

Reprezentace

Po tréninku si čeští fotbalisté užívali volno

9. října 2006 10:18 - PRAHA

Sluneční paprsky ozařovaly v neděli před polednem trávník strahovského stadiónu, když na něj vyběhli k tréninku čeští fotbaloví reprezentanti. Nechyběl nikdo. Ti, kteří nastoupili v sobotu v podvečer v Liberci, dohráli utkání se San Marinem bez úhony. Tomáše Ujfalušiho trochu pobolívalo koleno...

"Nic vážného, do středy bude zcela fit. Martin Jiránek, který měl rovněž problémy s kolenem, je také v pořádku," řekl lékař národního týmu Petr Krejčí. "Hráči, kteří odehráli většinu zápasu, měli regenerační trénink. Ti ostatní zátěžový," popsal rozdělení týmu na dvě části kouč Karel Brückner.

Také on byl spokojený, že všichni jsou před veledůležitou středeční bitvou v Irsku zdravotně v pořádku. "Na zápas v Dublinu se připravuje většina tohoto srazu. V pondělí budeme nacvičovat kombinaci a herní varianty. Hráčům ukážeme sekvence ze zápasů soupeře. Přímo z Kypru máme videokazetu a informace našeho pozorovatele trenéra Jirkala. O Irech víme hodně a máme videa i z jejich dalších zápasů," dodal Brückner.

Kvalifikace ME ČR - San Marino na Sport.cz
ON-LINE Česko - San Marino
REFERÁT Brankostroj Česka se zastavil po sedmi gólech
TRENÉŘI Brückner si pochvaloval, že vyšly všechny jeho záměry
BAROŠ Baroš nad hattrickem nepřemýšlel
HRÁČI Povinná výhra, nic víc
PREMIÉRA První trefy Kuličovi s Jarolímem udělaly radost
KOLLER Spravil jsem si chuť, kéž mi to vydrží!
SOUPEŘ Kouč San Marina byl nadšený
PETR ČECH Inkasovaný gól bych si asi vyžral

Nedělní odpoledne měli hráči pro sebe. "Měl jsem jet do Brna na závod A1GP, ale zůstávám v Praze. S rodiči, bratrem Jiřím a s přítelkyní Radkou chceme oslavit moje středeční šestadvacáté narozeniny. Zatím nebyl čas. Snad k nim něco dostanu," říkal s úsměvem Tomáš Rosický.

"Budu odpočívat a pak se podívám do centra po nějakých nových DVD, abych měl" v Amsterdamu na co koukat," prozradil svůj plán Zdeněk Grygera. Na formulový závod do Brna nejel ani Milan Baroš, který dal rovněž přednost regeneraci, protože proti San Marinu odehrál celé utkání.

elt, Právo

Zrušit