Inter - Fiorentina 2:1Fotbalisté Interu Milán porazili díky Icardimu Fiorentinu

Řím

Fotbalisté Interu Milán v 6. kole italské ligy porazili 2:1 Fiorentinu a s deseti body se v tabulce na soupeře dotáhli. Gólem a asistencí se na vítězství domácích podílel Mauro Icardi. Nerazzurri stejně jako Fiorentinu a Sassuolo dělí dva body od druhé Neapole a pět od vedoucího Juventusu.

Fotbalista Interu Milán Danilo D'Ambrosio (vlevo) slaví se spoluhráčem Maurem Icardim and Matteem Politanem gól proti Fiorentině.

Icardi v 45. minutě otevřel skóre z penalty a připsal si první branku v sezóně, ale devátou proti Fiorentině v posledních pěti zápasech. Hosté poté sice vyrovnali, ale v 77. minutě si s Icardim narazil míč Danilo D'Ambrosio a zblízka rozhodl o vítězství Interu.

Italská fotbalová liga - 6. kolo:
Inter Milán - Fiorentina 2:1 (45. Icardi z pen., 77. D'Ambrosio - 53. vlastní Škriniar).