Živě

Boloňa angažovala na místo Inzaghiho trenéra Mihajloviče

28. ledna 2019 21:45 - Boloňa

Italský fotbalový klub z Boloni odvolal s okamžitou platností trenéra Filippa Inzaghiho a na jeho místo angažoval Sinišu Mihajloviče. Srbský kouč, jenž už Boloňu v minulosti vedl, podepsal smlouvu do konce sezony s opcí na další rok. Sestupem ohrožený klub změnu oznámil den po nedělní domácí prohře 0:4 s předposledním Frosinone.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Inzaghi, bývalý útočník Juventusu a AC Milán, skončil u týmu po půlroce. Mihajlovič se do Boloni vrací po deseti letech. V sezoně 2008/09 si právě na její lavičce odbyl trenérskou premiéru v italské lize.

Později Mihajlovič vedl i Catanii, Fiorentinu, Sampdorii Janov, AC Milán a FC Turín. Naposledy uzavřel vloni v červnu smlouvu se Sportingem Lisabon, v klubu ale skončil devět dní po podpisu, aniž by odkoučoval jediný zápas.

Boloňa figuruje v tabulce italské ligy na 18. místě. Od záchrany v nejvyšší soutěži tým dělí tři body.

ČTK

Časová osa: Itálie

Filtr článků - Itálie


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..