Inter otočil utkání v Livornu a zvýšil náskok v čele

ŘÍM

Lídr italské Serie A Inter Milán otočil sobotní utkání v Livornu a získal tři body za vítězství 2:1. Svěřenci Roberta Manciniho tak znovu nastoupili na vítěznou cestu poté, co v minulém kole po remíze s Udine skončila jejich sedmnáctizápasová série výher.

Inter navíc zvýšil v čele tabulky náskok už na šestnáct bodů před druhým AS Řím, který v sobotu pouze remizoval 1:1 na půdě posledního Ascoli.

Inter prohrával v Livornu od 27. minuty po brance Lucarelliho, ale Cruz ještě do poločasu vyrovnal a v 66. minutě dokonal obrat švédský kanonýr Ibrahimovic.

Itálie - 27. kolo:
Ascoli - AS Řím 1:1 (31. Soncin - 85. Wilhelmsson), Livorno - Inter Milán 1:2 (27. Lucarelli - 35. Cruz, 66. Ibrahimovic), AC Milán - Chievo 3:1 (33. Gilardino, 55. Oddo, 90+3. Seedorf - 17. Pelissier) .